Ko'p so'raladigan savollar Foydali havolalar Boshqaruv raisining virtual qabulxonasi Интернет банк Bog'lanish

Tarkibiy bo'linmalar

Tarkibiy bo'linmalar Raxbar F.I.Sh Ish telefon raqami Email adresi
1 Marketing bo'limi Nuriyev Aziz Shakirovich 273-83-23 (201) anuriev@ziraatbank.uz
2 Ichki audit bo'limi Maxmatkulov Farrux Farxodovich 273-83-24 (272) fmahmatkulov@ziraatbank.uz
3  Muammoli kreditlar bilan ishlash va yuridik maslaxatlar boshqarmasi Tigay Tatyana Ernestovna 273-72-56 (215) ttigay@ziraatbank.uz
4 Ichki nazorat boshqarmasi Axrorov Jaxongir Sunnatovich 273-83-24 (234) jahrarov@ziraatbank.uz
5 G'aznachilik va moliyaviy institutlar bilan ishlash bo'limi Tojiev Iskandar Qahramon o'gli 273-83-24 (216,212) itojiev@ziraatbank.uz
6  Inson resurslari va boshqaruv xizmatlari bo'limi Xakimova Xuriyat Yuldashevna 273-83-24 (208,268) hr@ziraatbank.uz
7  Bank xavfsizlik va ta'minoti bo'limi Karajanov Normаxammad Abdiyevich 273-83-24 (246) nkarajanov@ziraatbank.uz
8 Kreditlash bo'limi  Ahrolhonov Akbar Axmatxanovich 273-83-27 (207) aahrolxonov@ziraatbank.uz
9 Kredit tahlili va monitoring bo'limi  Eshmurzayev Oybek Eshnazarovich 273-83-27 oeshmurzaev@ziraatbank.uz
10  Buxgalterıya hisobi va byudjet boshqarmasi Sabirov Hamidulla Habibullayevich 273-83-24 (204) Khsobirov@ziraatbank.uz
11 Tashqi iqtisodiy faoliyat va valyuta amaliyotlari boshqarmasi  Mamatov Shuhrat Shavkatovich 273-83-24 (222) shmamatov@ziraatbank.uz
12 Innovatsiya va axborot texnologiyalari bo'limi Xamidov Nusrat Ochilovich 273-83-24 (211,285) nhamidov@ziraatbank.uz
13 Amaliyot boshqarmasi  Djulibekov Jasur Nurmatovich 273-83-24 (284) djulibekov@ziraatbank.uz
         

 

Bizning yutuqlarimiz
2016
SO'ROV

Как Вы оцениваете новый дизайн сайта нашего банка?

Как Вы оцениваете новый дизайн сайта нашего банка?